מתנות קטנות עם ערך חברתי

מתנות קטנות הוא מיזם חברתי-עסקי הבנוי כחנות און-ליין חברתית. את המיזם הקימה ד"ר מורן חסיד בשנת 2014 כדי ליצור שינוי חברתי בקהילה ולקדם מטרות חברתיות.
המיזם נועד ליצור חממות של מרכזי תעסוקה עבור אוכלוסיות מיוחדות, המתמודדות עם חסמים תעסוקתיים, ולסייע להן להשתלב בעולם העבודה באמצעות ייצור של מתנות בעלות ערך חברתי. חממות אלו מסייעות לאוכלוסייה בשלבים הראשוניים בדרך ליציאה לתעסוקה. בחממה המשתתפים הם חלק פעיל מתהליך השינוי ומיצירת ההזדמנויות לקידומם האישי והחברתי ולמיצוי יכולותיהם וכישוריהם.
המתנות שלנו מיוצרות ונארזות כיום באופן בלעדי בשני מפעלי הבית: מפעל 'הלב הכתום' מפעל שיקומי בבת ים המעסיק מתמודדי נפש המקנה להם כלים לעבודה וחזרה הדרגתית לשגרה. והוסטל "בית הגפן", מרכז תעסוקה בהוד השרון אשר הקימה מורן בכדי להעניק שיקום תעסוקתי עבור נפגעי התמכרויות ודיירי רחוב.
לאור ההצלחה לייצר מתנות קטנות חברתיות החלטנו להתחיל בייצר עוד כמה מוצרים בעלי ערך חברתי במפעלים נוספים, וכך להגדיל את מגוון המתנות החברתיות באתר שלנו.
בכל פעם שתרכשו מוצר שלנו, תשתתפו בעשייה חברתית משמעותית.

נעים מאוד, שמי מורן חסיד 🙂
יזמית-חברתית, קרימינולוגית חברתית שיקומית וד"ר לקרימינולוגיה.
אני אוהבת לעצב מתנות קטנות וחברתיות, או למען הדיוק: להפוך מוצר לחברתי. אני אוהבת להשתמש בחומרי גלם איכותיים, ייחודיים וידידותיים לסביבה. אני מעודדת ייצור מקומי בכך שרובן הגדול של המתנות מיוצרות בעבודת יד במפעלים ישראליים.
המתנות מתומחרות במחירים נגישים ואטרקטיביים כדי להגדיל את התעסוקה בקרב האוכלוסיות הפעילות במיזם. אני פועלת לקדם מטרות חברתיות ולעשות טוב בעולם ולא כדי למקסם את הרווח.
אני מזמינה אתכם לגלוש, להתעדכן וליהנות משפע של מתנות חברתיות לאירועים, לעסקים ולחגים ומתנות שפשוט כיף לתת למי שאוהבים.

לא מצאתם מתנה שמתאימה לכם? השאירו כאן פרטים ואשמח לעזור 🙂 

מצאתם את המתנה שחיפשתם?